Збірна України з баскетболу 3х3 обіграла голландців у відборі на чемпіонат Європи

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 здобула першу перемогу у кваліфікаційному турнірі чемпіонату Європи, який проходить в Андоррі.

Після стартової поразки від швейцарців (15:18) команда Олега Юшкіна у складі Станіслава Тимофеєнка, Максима Закурдаєва, Олександра Кольченка та Дмитра Липовцева переграла комаду Голландії - 16:12, повідомляє Укрінформ.

В іншій зустрічі відбіркової групи баскетболісти Угорщини взяли гору над швейцарцями - 16:13.

У третьому поєдинку групової стадії українці 24 червня зустрінуться з угорцями.

Турнірне становище після двох турів: Угорщина - 2 очки (різниця м'ячів 28:26), Україна - 2 (31:30), Швейцарія - 2 (31:31), Голландія - 2 (25:28).

Для виходу у фінальну частину "синьо-жовтим" потрібно посісти у своєму квартеті 1 або 2 місце, після чого виграти півфінальний матч - фіналісти кваліфікації гарантовано виходять на чемпіонат Європи. Останню путівку кваліфікаційного турніру розіграють невдахи півфіналу - тож у фінальну частину з Андорри потраплять три кращі команди.