НОК України допомагатиме владі Полтавщини розвивати спорт та олімпійський рух

НОК України допомагатиме владі Полтавщини розвивати спорт та олімпійський рух

730
Ukrinform
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка під час робочого візиту на Полтавщину провів зустріч з керівництвом області.

У заході взяли участь віце-президент НОК, член МОК Валерій Борзов, перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та інші, повідомили Укрінформу у прес-службі НОК.

Присутні обговорили стан, перспективи та проблемні питання щодо розвитку спорту та олімпійського руху в регіоні. Сергій Бубка наголосив на важливості подальшого розвитку дитячо-юнацького спорту та спортивної інфраструктури в регіоні, підтримки спортивних інтернатів, а також збереження тренерських кадрів.

Читайте також: Український плавець Говоров виборов "золото" на етапі Mare Nostrum у Франції

Під час зустрічі було підписано меморандум про співпрацю у сфері розвитку олімпійського руху між НОК України, Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та обласним відділенням НОК.

Згідно домовленості сторони співпрацюватимуть у важливих питаннях поширення олімпійських цінностей серед населення, виховання здорової нації, популяризації активного способу життя та гармонійного інтелектуального і фізичного розвитку особистості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-