Українські волейболісти втратили шанс на вихід у "Фінал чотирьох" Золотої Євроліги

970
Чоловіча збірна України з волейболу зазнала поразки від Словенії в поєдинку п'ятого туру групи В Золотої Євроліги.

Підопічні Угіса Крастіньша поступилися в п'яти сетах збірній Словенії з рахунком 3:2 (25:20, 21:25, на 21:25, на 25:23, 16:14). Про це повідомляє XSPORT

Спочатку українські волейболісти програли першу партію з відставанням в п'ять очок, але після цього змогли взяти дві. Четвертий сет знову залишився за господарями паркету, які перевели матч на тай-брейк. У вирішальному ігровому відрізку українці вели з рахунком 13:11, але припустилися кількох помилок і віддали останню партію - 14:16.

Таким чином, збірна України здобула дві перемоги і зазнала трьох поразок в групі В і позбулася теоретичних шансів на вихід до "Фіналу чотирьох" Золотої Євроліги.

У попередньому поєдинку українські волейболісти в п'яти партіях програли Нідерландам. В останньому турі українці в Івано-Франківську зіграють проти лідерів квартету збірної Туреччини.