Хокей:

Хокей: "Вашингтон" зрівняв рахунок в серії з "Вегасом" у фіналі Кубка Стенлі

Американський хокейний клуб "Вашингтон Кепіталз" обіграв "Вегас Голден Найтс" і зрівняв рахунок (1:1) у серії фінальних поєдинків Кубка Стенлі.

Другий поєдинок серії фіналу плей-офф НХЛ "Вегас" – "Вашингтон" закінчився з рахунком 2:3 (1:1, 1:2, 0:0). Про це повідомляє Sport Arena

Ключовим у цій зустрічі став відрізок на стику першого і другого періодів – за рахунку 0:1 датчанин Ларс Еллер зрівняв рахунок, а потім асистував на Олександра Овечкіна і Брукса Орпіка. "Вегасу" в кінці другого періоду вдалося скоротити відставання до мінімуму, але у вирішальній 20-хвилинці 15 сейвів Брейді Холтбі дозволили Вашингтону відновити паритет у фіналі Кубка Стенлі.

Відео кращих моментів:

Наступні дві зустрічі хокеїсти проведуть у столиці США. За рахунку 1:1 у серії матчів фіналу Кубка Стенлі команди повернуться на лід у неділю, 3 травня.