Багатоборство: український Луцьк прийме командний чемпіонат Європи-2019

Багатоборство: український Луцьк прийме командний чемпіонат Європи-2019

832
Ukrinform
Українське місто Луцьк у 2019 році прийме Суперлігу командного чемпіонату Європи з багатоборства.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні Виконавчого комітету Європейської легкої атлетики. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

Коментуючи проведення командного чемпіонату Європи з багатоборства в Луцьку, президент ФЛАУ Ігор Гоцул зазначив, що ці змагання зламають сумну тенденцію, коли Україна була позбавлена права проведення міжнародних легкоатлетичних змагань упродовж тривалого часу.

"6-7 липня 2019 року вісім найсильніших європейських команд, включаючи збірну України, у Луцьку боротимуться за перемогу у Суперлізі командного чемпіонату Європи. Ці змагання зламають сумну тенденцію, коли Україна була позбавлена права проведення міжнародних легкоатлетичних змагань упродовж тривалого часу. У 2013 році ми блискуче провели юнацький чемпіонат світу у Донецьку. Ми мали амбітні плани щодо продовження цієї традиції. Проте агресія Росії проти нашої країни зламала ці плани. Ми були позбавлені права проведення змагань, втратили кілька баз підготовки.

Проте ми наполегливо працювали, будували нові стадіони і боролися. Як результат, нам вдалося повернути в Україну міжнародні легкоатлетичні змагання. Це наша перемога. Впевнений, що після завершення чемпіонату у нас буде привід привітати один одного і з успішним виступом українських легкоатлетів, і з успішним проведенням турніру. Вітаю всіх з цією новиною і до зустрічі у Луцьку", - сказав Гоцул.

Читайте також: Легка атлетика: програма I RUN CLEAN відтепер доступна й українською

Зазначимо, що командний чемпіонат Європи з багатоборства проводиться у чотирьох лігах. Найсильніші команди виступають саме у Суперлізі. У 2017 році Суперлігу командного чемпіонату Європи з багатоборства приймав Таллінн. Тоді збірна України перемогла у командному заліку. В індивідуальному заліку українська спортсменка Аліна Шух була найкращою у змаганнях семиборок, а Олексій Касьянов став другим серед десятиборців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-