Договірні матчі: МФК "Миколаїв" обіцяє не покривати винних

Договірні матчі: МФК "Миколаїв" обіцяє не покривати винних

Заява
1053
Ukrinform
 МФК «Миколаїв» запевняє, що клуб надасть всю необхідну допомогу правоохоронним органам для виявлення і покарання причетних до масштабного скандалу в українському футболі.

На цьому наголошується в заяві МФК «Миколаїв»

«МФК «Миколаїв» запевняє футбольну громадськість України в тому, що клуб зробить все необхідне, щоб допомогти правоохоронним органам виявити і покарати винних в організації неправомірних дій, яким не місце в українському футболі. Клуб заявляє, що ні в якій формі не буде підтримувати або покривати винних у скоєному, а також категорично виступає проти такого явища, як договірні матчі в українському футболі», - йдеться у заяві клубу.

У документі також зазначається, що клуб став одним з фігурантів масштабного скандалу в українському футболі. Договірні матчі, ставки на тоталізаторах, "ліві" гроші - всі ці факти, озвучені в ЗМІ за останні два дні, є ганебною сторінкою як футболу, так і спорту в цілому. Будь-яка згадка тренера, футболіста або клубу - це величезна пляма на репутації.

Читайте також: "Зірка" звинувачення щодо своєї участі у договірних матчах вважає безпідставними

«Ми також переконані, що вчинки окремих осіб, які заплямували себе непорядними і протизаконними діями, не повинні позначатися на ставленні до клубу в цілому, до всіх тих, хто чесно і самовіддано робить свою справу. А ось ті, хто зрадив клуб, своїх товаришів й уболівальників, не повинні уникнути справедливого покарання», - зазначається в заяві.

Як повідомляв Укрінформ, правоохоронці звинуватили низку футбольних діячів України в організації договірних матчів. Серед них фігурує і МФК "Миколаїв".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-