Томас Грімм: Організаторам договірних матчів не місце в українському футболі

Томас Грімм: Організаторам договірних матчів не місце в українському футболі

1209
Ukrinform
Українська Прем’єр-Ліга співпрацюватиме з правоохоронними органами та Федерацією футболу України у розслідуванні можливих договірних матчів.  

УПЛ докладе усіх зусиль задля збереження чесності та цілісності змагань найвищого рангу в українському футболі. Про це заявив президент УПЛ Томас Грімм.

"Організаторам договірних матчів не місце в українському футболі. Наші вболівальники хочуть бачити чесну гру, в якій перемагають сильні команди, а не гроші. Тому ми робимо все можливе, щоб допомогти розслідуванню, яке проводять Національна поліція та інші правоохоронні органи. Об’єднавши зусилля з Федерацією футболу України, Комітетом з етики та чесної гри ФФУ та органами футбольного правосуддя, ми не допустимо, щоб дії кількох десятків зловмисників кинули тінь на улюблену гру мільйонів українців", - цитує Грімма прес-служба УПЛ.

УПЛ повідомила, що збирає інформацію про звинувачення у договірних матчах, зокрема стосовно клубів УПЛ та клубів, які здобули або можуть здобути право на вихід до УПЛ на сезон-2018/19 років, і прийматиме рішення в межах своєї компетенції, виходячи з принципу нульової толерантності до корупції та договірних матчів.

Нагадаємо, 22 травня працівники Нацполіції провели масштабну спецоперацію у рамках розслідування кримінальної справи за фактом корупції під час організації футбольних матчів. Заходи мали на меті виявлення осіб, причетних до організації "замовних" футбольних матчів. Під час розслідування цієї справи провели 40 обшуків у Києві та Київській, Житомирській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Кіровоградській, Миколаївській і Чернігівській областях. 

Читайте також: Поліція обіцяє максимально швидко розслідувати справу футбольних корупціонерів

За інформацією слідства, в Україні роками працювало 5 організованих груп, до діяльності яких було залучено 35 футбольних клубів з 10 областей. До складу організованих злочинних угруповань входили президенти клубів, колишні та діючі гравці, арбітри, тренери, навколофутбольні комерційні структури. Всього задокументовано участь 320 фігурантів за 57 доведеними епізодами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-