Мілевський допоміг брестському

Мілевський допоміг брестському "Динамо" виграти Кубок Білорусі

Екс-нападник збірної України та київського "Динамо"Артем Мілевський допоміг брестському "Динамо" перемогти БАТЕ у фіналі Кубка Білорусі (3:2).

Про це повідомляє zn.ua із посиланням на Sport Агепа.

Так, на 33-й хвилині за рахунку 0:1 Мілевський відкрився у штрафному майданчику на пас одноклубника і переграв воротаря БАТЕ.

А за рахунку 2:2 Мілевський на 89-й хвилині став одним з авторів переможного голу. Артем у центрі поля заробив штрафний і швидко ввів м'яч в гру – в результаті контратаки Павло Нехайчик з кількох метрів відправив м'яча в сітку.

Таким чином, клуб Мілевського захистив минулорічну перемогу в Кубку Білорусі і став четвертим триразовим володарем трофею після БАТЕ, мінського "Динамо" і "Белшини".

У свою чергу Мілевський завоював свій другий титул із брестським "Динамо". Раніше українець став володарем Суперкубка Білорусі.

Нагадаємо, в липні минулого року український футболіст залишив російський клуб "Тосно" у статусі вільного агента і став гравцем "Динамо". Угода із брестським клубом розрахована на півтора року.

Відео: Goals & Highlights