Баскетбол: "Авеліно" Фесенка вдруге програло в 1/4 фіналу чемпіонату Італії

397
Італійський баскетбольний клуб "Авеліно", за який виступає український центровий Кирило Фесенко, вдруге поступився в чвертьфіналі чемпіонату Італії.

Команда "Авеліно" програла на виїзді "Трентіно" третій матч чвертьфінальної серії чемпіонату Італії з баскетболу з рахунком 80:88. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Баскетболіст збірної України Кирило Фесенко провів у цьому поєдинку 26 хвилин на майданчику, за які набрав 5 очок, здійснив 8 підбирань та 4 передачі. Вирішальною стала друга половина матчу. Спочатку господарі перехопили ігрову ініціативу, а потім у заключній чверті вирвали перемогу.

Таким чином, рахунок у серії до трьох перемог став 2:1 на користь "Трентіно". Наступний матч відбудеться 19 травня.

Зазначимо, що це єдина пара, в якій ще продовжується боротьба. В інших "Мілан" всуху переміг "Канту", "Брешія" здолала "Варезе", а "Венеція" – "Кремону".