Ігор Жданов вручив біатлоністці Юлії Джимі орден

Ігор Жданов вручив біатлоністці Юлії Джимі орден "За заслуги" II ступеня

Фото
Укрінформ
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вручив ордена "За заслуги" лідеру збірної України з біатлону Юлії Джимі та Олександру Кравченку.

Про це Ігор Жданов повідомив у своєму facebook, де, зокрема, висловив задоволення рішенням біатлоністки Юлії Джими продовжити кар’єру в українській збірній.

"Напередодні мав дуже приємну зустріч з нашою біатлоністкою Юлією Джимою і старшим тренером національної збірної Олександром Кравченком. Та й привід двічі прекрасний. Вручив Юлії Джимі цілком заслужену високу державну нагороду - орден "За заслуги" II ступеня. Згідно Указу Президента України Петра Порошенка, також вручив Олександру Кравченку орден "За заслуги" III ступеня. І найголовніше - ми всі дуже раді з того, що Юлія Джима вирішила продовжити свою кар'єру в національній збірній команді України з біатлону. Це дуже позитивна новина. Упевнений, цьому щиро радіють всі українські вболівальники біатлону. Попереду у Юлії точно багато яскравих перемог. Ми за неї завжди вболіваємо, як і за всю нашу збірну. Як в моменти тріумфу, так і в часи, коли щось не вдається і нашим спортсменам потрібна максимальна моральна підтримка", - написав Жданов.

Читайте також: Біатлон: Юлія Джима продовжить кар’єру 

Коментуючи призначення старшим тренером жіночої збірної України з біатлону Андрія Прокуніна, який в 2009 році отримав дискваліфікацію на 2 роки за вживання допінгу, Жданов зазначив, що "наші біатлоністи змагаються чесно, на відміну від росіян".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-