Баскетбол: Фесенко був кращим у матчі

Баскетбол: Фесенко був кращим у матчі "Авеліно" в плей-офф чемпіонату Італії

Український гравець італійського баскетбольного клубу "Авеліно" Кирило Фесенко допоміг команді здобути перемогу в матчі чвертьфіналу плей-офф чемпіонату Італії.

Баскетбольний клуб "Авеліно" українського центрового Кирила Фесенка переміг вдома "Трентіно" в другому матчі чвертьфіналу плей-офф чемпіонату Італії з рахунком 80:59. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Український баскетболіст був у цьому поєдинку кращим.  За 19 хвилин на майданчику він набрав 20 очок, здійснив 10 підбирань, 2 передачі та 2 блок-шоти.

Напередодні баскетбольної зустрічі Фесенко обіцяв уболівальникам увімкнути "режим Халка" та розтрощити суперника. Потужна гра українця допомогла "Авеліно" зрівняти рахунок у серії (1:1).

Наступний матч плей-офф чемпіонату Італії з баскетболу команди зіграють в Тренто 17 травня.