Теніс: у Підсумковому турнірі Next Gen ATP з’явилися нові правила

Організатори Підсумкового чемпіонату Next Gen розповіли про нові правила у другому сезоні тенісного турніру.

Презентація другого розіграшу Next Gen ATP Finals відбулася сьогодні, 15 травня. Підсумковий турнір Next Gen відбудеться в Італії з 6 по 10 листопада. Про це повідомляє БТУ.

Змагання пройдуть в п'ятисетовому форматі матчів (4 гейми для перемоги, тайбрейк при рахунку 3-3), без "більше-менше" в рахунку, без переподачі, якщо м'яч зачіпає трос, а також з таймером на подачі (25 секунд між розіграшами), допомогою тренера і без суддів на лінії (вихід м'яча за межі майданчика фіксує електронна система).

Заплановано деякі зміни: розминку скоротять з п'яти до чотирьох хвилин, а позаду ігрового майданчика встановлять вішалку для рушників, тому болбої більше не подаватимуть їх гравцям. Залишиться правило однієї медичної перерви на матч, а глядачам, як і раніше, дозволять вільно пересуватися по арені під час гри.

Нагадаємо, що переможцем першого в історії Підсумкового турніру Next Gen ATP Finals, який стартував у Мілані (Італія) 7 листопада 2017 року, став кореєць Хен Чон.