Світоліна отримала в подарунок футболку з номером легендарного Тотті

Фото
770
Четверта "ракетка" світу українська тенісистка Еліна Світоліна відвідала матч серії А і познайомилася з легендою італійського футболу Франческо Тотті.

Перед грою "Роми" з "Ювентусом", в якій туринська команда здобула титул чемпіона в національній першості Італії в серії А, українська тенісистка отримала в подарунок від знаменитого екс-капітана римського клубу Франческо Тотті футболку з номером 10.

Нагадаємо, вчора італійський футбольний клуб "Ювентус" (Турин) зіграв внічию з "Ромою" (0:0) і завоював чемпіонський титул у Серії А. Це чемпіонство стало для "Ювентуса" 34-м в історії і 7-м поспіль. А разом з Аллегрі туринці вчетверте поспіль завоювали дубль, вигравши цього тижня ще й Кубок Італії.

Останній матч в сезоні "Ювентус" зіграє проти "Верони" в 38-му турі. "Рома", яка вже забезпечила собі місце в Лізі чемпіонів УЄФА, зіграє з "Сассуоло".