Футбол: Малиновський відзначився результативною передачею в чемпіонаті Бельгії

Український півзахисник бельгійського футбольного клубу "Генк" Руслан Малиновський відзначився результативною передачею в матчі чемпіонату Бельгії проти "Шарлеруа" (4:1).

У домашньому матчі з "Шарлеруа" півзахисник "Генка" Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі своєї команди. На 34-й хвилині поєдинку український футболіст віддав результативний пас, а за 10 хвилин отримав попередження. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Поєдинок чемпіонату Бельгії "Генк" – "Шарлеруа" закінчився з рахунком 4:1, а Руслан Малиновський провів на полі всю зустріч.

Зазначимо, що за тур до завершення чемпіонської частини першості Бельгії команда Малиновського посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці (35 очок). Усього в цьому сезоні Малиновський провів у складі "Генка" 41 поєдинок, забив 7 м’ячів та здійснив 4 результативні передачі.