Українка Ястремська вперше потрапила до топ-150 рейтингу WTA

Українка Даяна Ястремська вперше в своїй кар’єрі потрапила до топ-150 оновленого в понеділок, 14 травня, рейтингу кращих тенісисток світу за версією Всесвітньої жіночої асоціації (WTA).

Українська тенісистка Даяна Ястремська піднялася одразу на 32 рядки в світовому рейтингу і посіла 148-е місце, оновивши свій кращий результат на 10 позицій. Про це повідомляє БТУ.

Ще на кілька позиції поліпшили свої особисті рекорди Марта Костюк (130) і Ангеліна Калініна (135).

За підсумками ігрового тижня українські тенісистки посідають такі місця в топ-100 рейтингу WTA:
4. Еліна Світоліна (5505 очок);
27. Леся Цуренко (1260), піднялася на дві позиції;
66. Катерина Козлова 66 (894);
81. Катерина Бондаренко (775), втратила одну сходинку.

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна зберегла 4 позицію. Топ-5 рейтингу WTA виглядає так:

Нагадаємо, вчора Ястремська виступила в фіналі змагань ITF у Франції. У фіналі 17-річна Ястремська поступилася шостій "сіяній" 22-річній представниці Швеції Ребецці Петерсон (113) з рахунком 4:6, 5:7.

На цьому тижні Еліна Світоліна і Леся Цуренко можуть зіграти один проти одного в другому раунді змагань у Римі. Для цього другій "ракетці" України Цуренко потрібно здобути перемогу в стартовому матчі з Петрою Мартич.