Фехтування: Українські шпажисти виграли «бронзу» на етапі Кубка світу в Парижі

Це перший успіх нашої команди в цьому сезоні.

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Ігоря Рейзліна, Володимира Станкевича і Романа Свічкаря виграла «бронзу» на етапі Кубка світу в Парижі. Про це повідомляє XSport.

В 1/8 фіналу українці пройшли Німеччину (42:31), у чвертьфіналі - Китай (24:16), а ось в півфіналі поступилися угорцям (21:23). У підсумку «синьо-жовті» здобули право поборотися за «бронзу» проти Ізраїлю. Сутичка вийшла напруженою і закінчилася перемогою українців 38:36.

Ця медаль стала першою для збірної України в цьому сезоні. У попередній раз «синьо-жовті» підіймалися на подіум ще в 2017 році. Тоді на етапі Кубка світу у Ванкувері вони стали другими.

Нагадаємо, напередодні у Франції Нікішин завоював «срібло» в особистих змаганнях.