SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Чемпіонат світу та Європи з мотокросу завершився у Чернівцях - 07.05.2018 17:20 — Новини Укрінформ
Чемпіонат світу та Європи з мотокросу завершився у Чернівцях

Чемпіонат світу та Європи з мотокросу завершився у Чернівцях

Фото
820
Ukrinform
У Чернівцях провели IV етап чемпіонату світу на мотоциклах з колясками та III етап чемпіонату Європи на квадроциклах.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Трасу до чемпіонату світу та Європи ми почали готувати ще з листопада минулого року. Укорочували та ускладнювали трасу, щоб спортсменам було цікавіше змагатись», – говорить президент Чернівецької обласної асоціації «Техноспорт» Василь Каглянчук.

До Чернівців з’їхалися спортсмени з Австрії, Великої Британії, Голландії, Швейцарії, Швеції, Норвегії, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Люксембургу, Данії, Фінляндії, Литви, Латвії, Чехії та України.

Чемпіонат світу та Європи з мотокросу / Фото: Віталій Олійник, Укрінформ

Найкраще у змаганнях чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах виступили гонщики з Естонії, Норвегії та Великої Британії.

Серед екіпажів чемпіонату світу на мотоциклах з колясками призові місця здобули спортсмени з Нідерландів, Великої Британії та змішаний французько-голландський екіпаж.

Читайте також: Чемпіонат Європи з мотокросу на квадроциклах проведуть у Чернівцях

Подивитись на чемпіонат та повболівати за спортсменів прийшли кілька тисяч людей.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-