Українець Мєшков виграв

Українець Мєшков виграв "бронзу" на чемпіонаті Європи з боротьби

Це друга медаль збірної України на турнірі в російському Каспійську.

Український борець вільного стилю Кирило Мєшков виграв бронзову медаль чемпіонату Європи в категорії до 92 кг. Про це повідомляє XSport.

В останній змагальний день в Каспійську українець провів дві сутички. Після поразки в чвертьфіналі від чемпіона Олімпійських ігор-2018 росіянина Абдулрашида Садулаєв (0:11) Мєшков зійшовся з латвійцем Домініком Петером у втішній сітці і переміг 4:0.

Таким чином, українець отримав можливість поборотися за «бронзу» з грузином Іраклієм Мцутурі, який ставав третім на торішньому чемпіонаті світу U-23. По ходу зустрічі Мєшков поступався з рахунком 0:6, але все ж зумів переломити хід сутички, а за секунду до кінця зустрічі він набрав переможне очко і здобув медаль.

Нагадаємо, Ілона Прокопевнюк завоювала першу медаль збірної України на чемпіонаті Європи в Росії.