Сергій Сидорчук зіграв за

Сергій Сидорчук зіграв за "Динамо" вперше з жовтня 2017 року

Півзахисник київського футбольного клубу "Динамо" Сергій Сидорчук вперше взяв участь в офіційному матчі після тривалої перерви через травму.

Капітан київського "Динамо" Сергій Сидорчук вийшов на заміну на 74-й хвилині в поєдинку молодіжного чемпіонату "Динамо" (U-21) – "Маріуполь" U-21 (3:2). Про це повідомляє Sport Arena

Також за молодіжний склад повний матч із "Маріуполем" провів воротар Георгій Бущан, а захисник Томаш Кадар відіграв перший тайм. Обидва гравці зараз набирають форму після травм.

Нагадаємо, Сергій Сидорчук отримав травму коліна ще 19 жовтня 2017 року в матчі Ліги Європи УЄФА проти "Янг Бойз" (2:2), а на початку листопада переніс операцію.

У п'ятницю, 4 травня, в Києві зіграють перші команди "Динамо" і "Маріуполя".