АПЛ: «Манчестер Юнайтед» у компенсований час переміг «Арсенал»

Арсен Венгер провів останній матч проти Жозе Моурінью у якості тренера «Арсенала».

В центральному матчі 36-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» на своєму полі обіграв «Арсенал» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Юнайтед» домінував в першому таймі і логічно, що команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь господарів. Відзначився Погба. На 51-й хвилині Мхитарян відновив рівновагу – 1:1. Доля поєдинку вирішилась лише у компенсований час, коли Феллаїні головою підкрутив м’яч у ворота «Арсеналу». 2:1 – перемога «МЮ».

«МЮ» збільшив свою перевагу в боротьбі за друге місце в АПЛ над «Ліверпулем» до п’яти очок. У «МЮ» зараз 77 очок, у «Ліверпуля» - 72 і на один зіграний матч більше.

В іншому матчі дня чинний чемпіон «Манчестер Сіті» розгромив на чужому полі «Вест Хем» 4:1. Команда Хосепа Гвардіоли повторила рекорд АПЛ, здобувши в цьому сезоні вже 30 перемог. «Ман Сіті» може перевершити це досягнення, адже до фінішу ще три тури.