Серія А: «Ювентус» вирвав перемогу у «Інтера»

В чемпіонській гонці клуб з Турина випереджає «Наполі» на чотири очки.

В 35-у турі футбольного чемпіонату Італії (Серія А) «Ювентус» на виїзді обіграв «Інтер» 3:2. Про це повідомляє Укрінформ.

В Мілані «Ювентус» вийшов вперед на 13-й хвилині. Відзначився колишній гравець «Шахтаря» Дуглас Коста. Майже одразу «Інтер» залишився вдесятьох – вилучили Весіно.

Однак, після перерви «Інтер», навіть граючи вдесятьох, вийшов вперед. Ікарді рахунок зрівняв, а захисник «Юве» Бардзальї поцілив у власні ворота. Лише на останніх хвилинах «Ювентус» дотиснув господарів. Спочатку Шкріньяр забив авто гол, а потім Ігуаїн приніс перемогу «Ювентусу» 3:2.

За три тури до фінішу чемпіонату «Ювентус» випереджає «Наполі» в боротьбі за титул на чотири очки. Втім, сьогодні «Наполі» може скоротити відставання, якщо обіграє на виїзді «Фіорентину».