"Чорноморець" здолав "Сталь" у чемпіонаті України з футболу

Футболісти одеського "Чорноморця" пішли з останнього місця у чемпіонаті України серед клубів Прем'єр ліги.

Сьогодні у матчі 29-го туру "моряки" обіграли кам'янську "Сталь" - 2:1. Голи на "Оболонь Арені" у Києві у одеситів записали на власний у рахунок Максим Третяков (25-та хвилина) та Іван Бобко (66), у суперників - Юрій Климчук (22), повідомляє Укрінформ.

"Олександрія" перемогла у гостях "Карпати" (2:1) і очолює другу шістку команд Прем'єр-ліги. М'ячі на львівському стадіоні "Україна" забили Євген Банада (35-та хвилина) та Артем Сітало (52) - у гостей; Андрій Нестеров (4) - у господарів.

Паралельна зустріч у між "Зіркою" та донецьким "Олімпіком" завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів - кропивничан. Голи: Сергій Петров (64-та хвилина) та Олексій Чичиков (75).

У неділю, 29 квітня, зустрінуться луганська "Зоря" та рівненський "Верес" (початок о 14.00, транслює телеканал "2+2"), полтавська "Ворскла" та київське "Динамо"  (19.30, "Футбол 1").

У стартовій грі туру донецький "Шахтар" учора переміг у гостях "Маріуполь" - 1:0. Вирішальний гол на стадіоні ім. В.Бойка в активі нігерійського легіонера "гірників" Оларенваджу Кайоде (65-та хвилина).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 69 очок (після 29-ти ігор), "Динамо" - 63 (28), "Ворскла" - 44 (28), "Зоря" - 40 (28), "Маріуполь" - 36 (29), "Верес" - 33 (28);

друга шістка -  "Олександрія" - 36 (29), "Олімпік" - 33 (29), "Карпати" - 32 (29), "Зірка" - 30 (29), "Чорноморець" - 25 (29), "Сталь" - 23 (29).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.

На фото: Іван Бобко.