Харлан: Завдання на чемпіонат світу - медаль в особистих змаганнях і в команді

Лідер збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан прокоментувала свою перемогу на чемпіонаті України.

У вирішальному поєдинку чемпіонату України з фехтування, який проходив 22 - 27 квітня на базі ЦСК ЗСУ, Ольга Харлан перемогла Аліну Комащук.

"Аліна - хороший боєць, мені завжди з нею цікаво фехтувати. Хороший спаринг. Рахунок говорить сам за себе. Ми один одного знаємо, і тут вже перемагає найсильніший. Ми до цього ставимося як до тренування, потім нам треба на збори... Дуже часто між собою фехтуємо. Почуття змагання в нас майже немає. Я не вважаю, що це реванш. У нас з Аліною немає такого. Просто розбираємося, хто зараз сильніший.

Далі повинна була бути "Московська шабля". Туди ми не їдемо. Потім на початку червня буде Кубок світу в Тунісі, а після нього - чемпіонат Європи та світу. Залишилося зовсім трошки. Завдання найсерйозніші - медаль в особистих змаганнях і в команді. А там вже як вийде", - сказала Харлан в інтерв’ю XSPORT.

Відео інтерв’ю:

Нагадаємо, Ольга Харлан завоювала на чемпіонаті України "золото" в особистій першості, перемігши у фіналі колегу по збірній Аліну Комащук з рахунком 15:14.