Українська тенісистка Калініна зіграє в чвертьфіналі турніру ITF у Шарлоттсвіллі

Українська тенісистка Ангеліна Калініна, яка посідає 151 місце в рейтингу WTA, виграла два матчі за один день на 80-тисячнику в США.

Ангеліна Калініна, посіяна під п'ятим номером, в матчі першого кола турніру ITF у Шарлоттсвіллі зустрічалася з володаркою wild card Джулією Ельбаба зі США і здобула перемогу у двох сетах з рахунком 6:4, 6:1. Про це повідомляє БТУ.

Через кілька годин уродженка Нової Каховки знову вийшла на корт і за 55 хвилин впоралася з Аною Софією Санчес з Мексики, яка потрапила в основну сітку як "лакі-лузер" - 6:1, 6:2.

У п’ятницю, 27 квітня, в чвертьфіналі турніру ITF у Шарлоттсвіллі Калініна зіграє з представницею кваліфікації Марі Осакою - сестрою 22-ї "ракетки" світу Наомі Осаки, яка у другому колі обіграла лідера посіву Медісон Бренгл.

На жаль, програла в стартовому матчі на турнірі в США Ольга Янчук, яка зазнала поразки від італійки Камілли Розателли з рахунком 2:6, 4:6.