Ліга Європи УЄФА: результати перших матчів 1/2 фіналу

У Лондоні та Марселі завершилися перші півфінальні поєдинки футбольної Ліги Європи.

Представник Англійської прем'єр-ліги "Арсенал" на домашній арені "Емірейтс" обмінявся голами з іспанським "Атлетико" - 1:1 (з 10-ї хвилини після вилучення Шиме Врсалько гості грали у меншості), а французький "Марсель" на рідному "Велодромі" обіграв австрійський "Зальцбург" - 2:0, повідомляє Укрінформ.

Фіналісти другого за престижністю єврокубкового турніру футбольних клубів континенту визначаться 3 травня за підсумками матчів у відповідь, які пройдуть на стадіоні "Метрополітано" у Мадриді та "Ред Булл Арені" у Зальцбургу.

Фінал Ліги Європи УЄФА відбудеться 16 травня у Ліоні (Франція).

Результати перших матчів 1/2 фіналу:

"Арсенал" (Англія) - "Атлетико" (Іспанія) - 1:1

голи: Александр Ляказетт (61 хвилина) - Антуан Грізманн (82);

"Марсель" (Франція) - "Зальцбург" (Австрія) - 2:0

голи: Флоріан Товен (15), Клінтон Нжиє (63).

Нагадаємо, віце-чемпіони України футболісти київського "Динамо" на стадії 1/8 фіналу за сумою двох матчів (2:2 у гостях, 0:2 вдома) поступилися італійському "Лаціо", який у свою чергу програв у чвертьфіналі "Зальцбургу" (4:2, 1:4).

На фото: "Марсель" святкує перемогу в домашньому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи (uefa.com).

Фото на першій сторінці: Reuters