Зідан про травми Іско і Карвахаля: Сподіваюся, все минеться

975
Головний тренер мадридського футбольного клубу "Реал" Зінедін Зідан поділився враженнями від перемоги команди в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА.

Зокрема, наставник "Реала" Зінедін Зідан звернув увагу на травми захисника Даніеля Карвахаля і хавбека Іско, які вони отримали 25 квітня в першому поєдинку проти "Баварії" (2:1) в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

"У Іско виникли проблеми з плечем на самому початку поєдинку. Він відчував себе некомфортно, і мені довелося його замінити. Сподіваюся, все минеться. Отримав травму і Даніель Карвахаль, хоча він мені сказав, що все не так вже й серйозно.

Нам було дуже непросто, починаючи з першої й до останньої хвилини поєдинку. Але нам вдалося добути важливий результат. Не можна грати в Лізі чемпіонів без проблем. Можемо бути задоволені результатом. На початку зустрічі зазнавали труднощів, адже перебували без м'яча. У другому таймі стали діяти краще. Виграти на "Альянц-Арені" досить непросто. Чи можемо ми діяти краще? Зрозуміло. Але повинні бути задоволені і цією грою", - цитує Зідана Sport Arena

Нагадаємо, у поєдинку "Баварія" - "Реал" (1:2) 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА-2017/18 м’ячі забили Йосуа Кімміх (на 28-й хвилині) - Марсело (44), Марко Асенсіо (57). Футболісти "Реала" Даніель Карвахаль і хавбек Іско були замінені в другому таймі.

Гра у відповідь відбудеться 1 травня на "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді.