Теніс: українка Савчук зіграє в парному чвертьфіналі Прем’єра в Штутгарті

Українська тенісистка Ольга Савчук у дуеті з латвійкою Оленою Остапенко вийшла у парний чвертьфінал турніру WTA Premier в Штутгарті.

Ольга Савчук (WTA35 у парному розряді) та Олена Остапенко в першому колі турніру Porsche Tennis Grand Prix здобули перемогу над німецьким дуетом Антонія Лоттнер/Олена Рюффер. Про це повідомляє БТУ.

Зустріч тривала 1 годину 20 хвилин і закінчилася з рахунком 7:6 (2), 2:6, 10:2 на користь українсько-латвійської пари.

В 1/4 фіналу Савчук і Остапенко зіграють проти переможниць матчу Людмила Кіченок (Україна)/Монік Адамчак (Австралія) - Ракель Атаво (США)/Анна-Лена Гренефельд (Німеччина).

Турнір WTA Porsche Tennis Grand Prix – Premier з призовим фондом у 776 тис. доларів проводиться у Штутгарті на закритому грунті й триватиме до 29 квітня.