"Динамо" розгромило "Верес" у футбольній Прем'єр-лізі

Футболісти київського "Динамо" з рахунком 4:1 здобули переконливу перемогу над рівненським "Вересом" у заключному матчі 28-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі на "Арені Львів" забили Денис Гармаш, який відзначився на 14-й хвилині, Артем Беседін (47, 53) та Дерліс Гонсалес (90+3) - у "Динамо", бразилець Жуліо Сезар (52) - у "Вереса", повідомляє Укрінформ.

Результати інших поєдинків туру:

"Чорноморець" (Одеса) - ФК "Олександрія" - 1:3

голи: Іван Бобко (50-та хвилина) - Сергій Старенький (7), Василь Грицук (34, з пенальті), Артем Полярус (77);

"Сталь" (Кам'янське) - "Зірка" (Кропивницький) - 1:1

голи: Орест Кузик (57, з пенальті) - Сергей Петров (50);

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 4:2

голи: Марлос (23, 47), Віктор Коваленко (51), Алан Патрік (88) - Юрій Коломоєць (53), Михайло Сергійчук (62);

"Зоря" (Луганськ) - ФК "Маріуполь" - 3:1

голи: Юрі (67), Артем Гордієнко (76), Артем Громов (90+3) - Дмитро Мішнєв (30);

"Олімпік" (Донецьк) - "Карпати" (Львів) - 0:2

голи: Мар'ян Швед (22), Хорхе Андрес Карраскаль Гуардо (58).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 66 очок, "Динамо" - 63, "Ворскла" - 44, "Зоря" - 40, "Маріуполь" - 36, "Верес" - 33;

друга шістка -  "Олександрія" - 33, "Олімпік" - 33, "Карпати" - 32, "Зірка" - 27, "Сталь" - 23, "Чорноморець" - 22.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.