"Зоря" обіграла "Маріуполь", "Олімпік" програв "Карпатам" у Прем'єр-лізі

Футболісти луганської "Зорі" здобули вольову перемогу "Маріуполем" (3:1), а донецький "Олімпік" зазнав поразки від львівських "Карпат" (0:2) у 28-у турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

У зустрічі "Зоря" - "Маріуполь" у господарів відзначилися бразилець Юрі (67-ма хвилина), Артем Гордієнко (76) та Артем Громов (90+3); у гостей - Дмитро Мішнєв (30), повідомляє Укрінформ.

"Олімпік" у свою чергу до та після перерви пропустив після влучних ударів Мар'яна Шведа (22) і Хорхе Андреса Карраскаля Гуардо (58).

Черговий, 28-й тур завершать футболісти рівненського "Вереса" та київського "Динамо", які о 17.00 зійдуться на "Арені Львів".

Результати першого ігрового дня 28-го туру:

"Чорноморець" (Одеса) - ФК "Олександрія" - 1:3

голи: Іван Бобко (50-та хвилина) - Сергій Старенький (7), Василь Грицук (34, з пенальті) та Артем Полярус (77);

"Сталь"  (Кам'янське) - "Зірка" (Кропивницький) - 1:1

голи: Орест Кузик (57, з пенальті) - Сергей Петров (50);

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 4:2

голи: Марлос (23, 47), Віктор Коваленко (51), Алан Патрік (88) - Юрій Коломоєць (53), Михайло Сергійчук (62).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 66 очок, "Динамо" - 60, "Ворскла" - 44, "Зоря" - 40, "Маріуполь" - 36, "Верес" - 33;

друга шістка -  "Олександрія" - 33, "Олімпік" - 33, "Карпати" - 32, "Зірка" - 27, "Сталь" - 23, "Чорноморець" - 22.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.