Футбол:

Футбол: "Олександрія" в Одесі обіграла "Чорноморець" у матчі Прем'єр-ліги

Футболісти "Олександрії" перемогли 21 квітня в гостях "Чорноморець" (3:1) на старті 28-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі в Одесі забили: Іван Бобко (50-та хвилина) - у господарів; Сергій Старенький (7), Василь Грицук (34, з пенальті) та Артем Полярус (77) - у гостей, повідомляє Укрінформ.

Паралельна зустріч на київській "Оболонь Арені" між кам'янською "Сталлю" та  кропивницькою "Зіркою" завершилася миром - 1:1.

Голи: Орест Кузик (57, з пенальті) - Сергей Петров (50). На 54-й хвилині у складі "Зірки" вилучений з поля Іван Цюпа.

Перший ігровий день туру продовжить протистояння на стадіоні "Металіст" у Харкові між донецьким "Шахтарем" та полтавською "Ворсклою" (початок о 17.00, транслює телеканал "Футбол 2").

У неділю, 22 квітня, зустрінуться луганська "Зоря" та ФК "Маріуполь" (14.00, "2+2"), донецький "Олімпік" та львівські "Карпати" (14.00, "Футбол 1"), рівненський "Верес" та київське "Динамо" (17.00, "Канал 24").

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 63 очки (після 27-ми матчів), "Динамо" - 60 (27), "Ворскла" - 44 (27), "Зоря" - 37 (27), "Маріуполь" - 36 (27), "Верес" - 33 (27);

друга шістка -  "Олександрія" - 33 (28), "Олімпік" - 33 (27), "Карпати" - 29 (27), "Зірка" - 27 (28), "Сталь" - 23 (28), "Чорноморець" - 22 (28).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.