Агент Реброва: Документ про відставку має бути завірений президентом "Аль-Ахлі"

Агент Реброва: Документ про відставку має бути завірений президентом "Аль-Ахлі"

1939
Ukrinform
Шандор Варга, який представляє інтереси українського наставника аравійського футбольного клубу "Аль-Ахлі" Сергія Реброва, прокоментував інформацію щодо відставки свого клієнта.

"Ми з Сергієм Ребровим домовилися поки не коментувати ситуацію. Ми ще не розмовляли з керівництвом "Аль Ахлі", в нас на руках немає відповідних документів. Стало бути, поки що складно про щось говорити. Розумієте, в даному випадку існує певна форма. Документ про відставку має бути завірений президентом клубу, Сергій Ребров повинен вивчити документ і поставити свій підпис. Тобто, повинна бути дотримана юридична процедура. Поки що цього немає.

Сергій Ребров зараз у Києві, однак це не пов'язано з можливою відставкою. У чемпіонаті Саудівської Аравії зараз невелика перерва, і тренерський штаб отримав кілька днів відпустки. Тому на місці немає жодного наставника", - сказав Варга в коментарі Sport.ua

Читайте також: Ребров дізнався про своє звільнення з "Аль-Ахлі" від українського журналіста

Раніше повідомлялося, що аравійський футбольний клуб "Аль-Ахлі" повідомив на своїй офіційній сторінці в twitter, що український фахівець Сергій Ребров більше не є головним тренером команди. Таким чином, керівники клубу не стали чекати закінчення терміну контракту і прийняли рішення розірвати його в односторонньому порядку. Сам Сергій Ребров про звільнення дізнався від українського журналіста, але ситуацію поки не коментує.

Фото: Ш. Варга (праворуч)/ФК "Аль-Ахлі"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>