"Шахтар" і "Динамо" вдесяте зустрінуться у фіналі Кубка України з футболу

У вирішальному матчі Кубка України з футболу донецький "Шахтар" зіграє увісімнадцяте, київське "Динамо" - вшістнадцяте.

У півфіналі нинішнього розіграшу "Шахтар" змусив зійти з дистанції ФК "Маріуполь" - 5:1, а "Динамо" у гостях перемогло представника другої ліги "Дніпро-1" - 4:1, повідомляє Укрінформ.

«Шахтар» виграв у ФК «Маріуполь» з рахунком 5:1 / Фото: Мадієвський В'ячеслав, Укрінформ

Успіх "гірникам" на харківському ОСК "Металіст" принесли голи бразильців Тайсона, який відзначився на 8-й та 45-й хвилинах, Марлоса (38), нігерійця Оларенваджу Кайоде (74) та Івана Петряка (76), на які у приазовців відповів лише Ігор Тищенко (22).

"Біло-сині" у паралельному матчі на "Дніпро-Арені" виграли завдяки влучним ударам Віктора Циганкова, який реалізував пенальті на 28-й хвилині, Володимира Шепелєва (38), Артема Беседіна (44) та словенського форварда Беньяміна Вербича (67); у господарів відзначився Ігор Когут (58).

Фінальний матч Кубка України-2018 відбудеться 9 травня на "Дніпро-Арені" у Дніпрі.

Команди до цього дев'ять разів зустрічалися у вирішальних кубкових поєдинках: кияни виграли п'ять з них, донеччани - чотири. Торік у харківському фіналі "Шахтар" обіграв "Динамо" з рахунком 1:0 (гол: Марлос, 81).

Загалом "Динамо" і "Шахтар" володіли Кубком України по 11 разів.