Бундесліга: Гол Коноплянки допоміг «Шальке» перемогти «Боруссію»

Український півзахисник вперше за 8 матчів вийшов в основному складі і одразу забив.

В 30-у турі німецької Бундесліги «Шальке» обіграв «Боруссію» (Дортмунд) 2:0. Один з голів на рахунку українського півзахисника Євгена Коноплянки. Про це повідомляє Укрінформ.

«Шальке» переміг у рурському дербі завдяки двом голам після перерви. Перший м’яч записав у свій актив Коноплянка, який вперше за останні 8 матчів вийшов у основному складі. Це 5 гол Коноплянки за «Шальке» в цьому сезоні. Українець залишив поле на 74-й хвилині, його замінив Пьяца.

Другий м’яч у господарів забив Налдо. «Шальке» переміг 2:0 і закріпився на другому місці. У команди Коноплянки 55 очок. «Боруссія» ділить третє місце з «Баєром». У обох команд 51 очко.

Український нападник «Боруссії» Андрій Ярмоленко не потрапив до заявки на матч. Нагадаємо, що з січня Ярмоленко заліковував травму і поки що не зіграв жодного матчу.