Футбол:

Футбол: "Олімпік" розійшовся миром з "Олександрією" у чемпіонаті України

Футболісти донецького "Олімпіка" та Олександрії" зіграли у неділю внічию поєдинок 27-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Глядачі на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського голів так і не побачили - 0:0, повідомляє Укрінформ.

Сьогодні також пройдуть три заключні матчі туру. Зустрінуться кропивницька "Зірка" та одеський "Чорноморець" (початок о 17.00, транслює телеканал "Футбол 1"), луганська "Зоря" та полтавська "Ворскла" (19.30, "2+2"), кам'янська "Сталь" і львівські "Карпати" (19.30, "Футбол 1").

14 квітня футболісти київського "Динамо" перемогли донецький "Шахтар" (1:0) і скоротили дистанцію між собою та "гірниками" у боротьбі за "золото" національної першості до трьох очок.

М'яч на арені "Металіст" у Харкові на 32-й хвилині забив хавбек Володимир Шепелєв. На 90+4 хвилині з поля у "Шахтаря" вилучений Тайсон.

"Маріуполь" удома завдав поразки рівненському "Вересу" - 2:0. М'ячі забили В'ячеслав Чурко (3) та Андрій Тотовицький (61).

На 86-й хвилині Роман Карасюк з "Вереса" не реалізував пенальті.

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 63 очки (після 27-ти ігор), "Динамо" - 60 (27), "Ворскла" - 41 (26), "Зоря" - 37 (26), "Маріуполь" - 36 (27), "Верес" - 33 (27);

друга шістка - "Олімпік" - 33 (27), "Олександрія" - 30 (27), "Карпати" - 26 (26), "Зірка" - 23 (26), "Сталь" - 22 (26), "Чорноморець" - 22 (26).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.