АПЛ: «Манчестер Сіті» програв дербі і відклав чемпіонські святкування

«Манчестер Юнайтед» переміг, поступаючись 0:2.

В центральному матчі 33-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» поступився на своєму полі сусідам і принциповому супернику – «Манчестер Юнайтед» 2:3. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Сіті» сьогодні мав оформляти дострокове чемпіонство. Для цього команда Гвардіоли мала перемагати в дербі Манчестера. Після першого тайму здавалось «Ман Сіті» без проблем здобуде чемпіонські три очки. Компані і Гюндоган забили два м’ячі і «Ман Сіті» пішов на перерву за рахунку 2:0.

У другому таймі «Манчестер Юнайтед» шокував розслаблених господарів. Спочатку двічі відзначився Погба, зробивши рахунок нічийним 2:2. А на 69-й хвилині Смоллінг вивів «МЮ» вперед. У підсумку, «Манчестер Юнайтед» здобув вольову перемогу 3:2.

Незважаючи на поразку, «Ман Сіті» все одно впевнено випереджає «МЮ» в чемпіонських перегонах. Відстань між командами 13 очок. Вибороти титул «Ман Сіті» може вже наступного туру в матчі з «Тоттенхемом».