Футбол: у нинішньому розіграші ЛЧ Роналду витрачає менше за всіх часу на гол

Форвард мадридського футбольного клубу "Реал" Кріштіану Роналду в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів УЄФА витрачає менше за всіх часу на гол.

Усього в 9 іграх поточного розіграшу Ліги чемпіонів УЄФА на рахунку португальця 14 м'ячів. Кріштіану Роналду витрачає менше за всіх часу на гол - в середньому 61 хвилину. Про це повідомляє tribuna.com із посиланням на InStat.

На другому місці за цим показником значиться форвард іспанської "Севільї" Віссам Бен-Єддер - 75 хвилин.

У нинішньому чемпіонаті Іспанії з футболу португальський форвард Кріштіану Роналду витрачає на гол у середньому 96 хвилин.

Нагадаємо, вчора Кріштіану Роналду відзначився дублем у чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА "Ювентус" - "Реал" (0:3). Перемогу "Реалу" принесли голи Кріштіану Роналду на 3-й і 64-й хвилинах та Марселу – на 72-й.