Бокс: українці здобули вісім нагород молодіжного Євро в Румунії

У румунському місті Тиргу-Жіу завершився чемпіонат Європи з боксу серед спортсменів, які не досягли 22-х років (U22).

За підсумками турніру українська збірна виграла вісім медалей, з яких дві - найвищого гатунку, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Олексій Токарчук виборов титул континетального чемпіона у ваговій категорії до 75 кг, найсильнішим у вазі до 81 кг став ще один наш співвітчизник Степан Грекул", - зазначили у прес-службі.

Срібні нагороди дісталися нашим Юлії Дем'яненко (до 48 кг) та Сергію Горскову (до91 кг). Євген Овсянніков (до 49 кг), Діана Старкова (до 64 кг), Наталія Мелешко (до 69 кг) та Максим Пилипець (до 69 кг) стали бронзовими призерами молодіжного Євро-2018.