SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гімнастика: Українська жіноча збірна перемогла на Ukrainian International Cup 2018 - 02.04.2018 09:52 — Новини Укрінформ
Гімнастика: Українська жіноча збірна перемогла на Ukrainian International Cup 2018

Гімнастика: Українська жіноча збірна перемогла на Ukrainian International Cup 2018

Фото
3250
Ukrinform
Кращим у юніорських змаганнях став 15-річний українець Назар Чепурний.

У Києві відбувся традиційний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukrainian International Cup 2018, який організувала олімпійська чемпіонка Стелла Захарова. Жіноча збірна України стала переможницею у командній першості. Про це повідомляє Укрінформ.

У командному заліку перемогла наша жіноча збірна у складі Ангеліни Дейнеко, Єлизавети Чубарової та Вікторії Іваненко. У чоловіків домінували білоруси – вони виграли командний залік, а Денис Санувонх став кращим у абсолютній першості.

Читайте також: Спортивна гімнастика: У Києві відбудеться міжнародний турнір Ukraine International Cup

Серед інших успіхів українських гімнастів відзначимо «золото» 15-річного Назара Чепурного у загальному заліку юніорів.

Нагадаємо, з 31 березня по 1 квітня у київському Палаці спорту відбувся XVI міжнародний турнір зі спортивної гімнастики, який організувала олімпійська чемпіонка Стелла Захарова. У змаганнях брали участь гімнасти з 17 країн.

XVI Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup 2018 / Фото: Багмут Павло. Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-