"Зоря" програла "Шахтарю", "Сталь" і "Олімпік" зіграли без голів у Прем'єр-лізі

Фото
Футболісти донецького "Шахтаря" з рахунком 3:0 обіграли на виїзді луганську "Зорю", кам'янська "Сталь" і донецький "Олімпік розійшлися миром (0:0) у заключних матчах чергового, 25-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Перемогу "Шахтарю" на арені "Славутич" у Запоріжжі принесли влучні удари Тайсона, якому на 41-й хвилині асистував Марлос, Факундо Феррейри (61) та Оларенваджу Кайоде (90+4), повідомляє Укрінформ.

"Шахтар" з рахунком 3:0 обіграв "Зорю" / Фото: Смольєнко Дмитро. Укрінформ

Результати інших поєдинків туру:

"Ворскла" (Полтава) - "Верес" (Рівне) - 0:0;

"Зірка" (Кропивницький) - ФК "Олександрія"- 0:0;

"Карпати" (Львів) - "Чорноморець" (Одеса) - 3:1

голи: Хорхе Карраскаль (20-та хвилина), Мар'ян Швед (51), Санчес Катріель Ігнасіо (84) - Максим Третяков (45+5, з пенальті);

ФК "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) - 2:3

голи: Андрій Тотовицький (28, 79) - Артем Беседін (47), Микола Шапаренко (65), Віктор Циганков (72).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 60 очок, "Динамо" - 54, "Ворскла" - 38, "Зоря" - 37, "Верес" - 33, "Маріуполь" - 33;

друга шістка - "Олімпік" - 32, "Олександрія" - 26, "Зірка" - 23, "Карпати" - 23, "Сталь" - 22, "Чорноморець" - 19.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.