АПЛ: «Тоттенхем» обіграв в гостях «Челсі»

Усе вирішив дубль Деле Аллі.

В матчі 32-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Челсі» програв на своєму полі «Тоттенхему» 1:3. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі суперники обмінялись голами. На 30-й хвилині «Челсі» вивів вперед Мората. А вже у компенсований до тайму час Еріксен забив розкішний м’яч і відновив рівновагу в рахунку – 1:1.

Після перерви команди продемонстрували фантастичний футбол. Два голи Аллі протягом трьох хвилин вирішили долю поєдинку. 3:1 – історична перемога «Тоттенхема» на «Стемфорд Брідж», на якому вони не перемагали вже багато років.

В чемпіонаті АПЛ з великим відривом лідирує «Манчестер Сіті», який набрав 84 очки. На 16 очок менше у «Манчестер Юнайтед», який посідає друге місце. Далі «Ліверпуль» (66 очок), «Тоттенхем» (64) та «Челсі» (56).