АПЛ: «Манчестер Сіті» переміг «Евертон»

818
27 перемога «Ман Сіті» в сезоні.

В матчі 32-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на виїзді «Евертон» 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Усі питання в матчі «Манчестер Сіті» зняв ще до перерви, забивши три м’ячі. Відзначились Сане, Габріел Жезус і Стерлінг. У другому таймі «Евертон» один м’яч відіграв (Боласі). Підсумок – 3:1 на користь «Ман Сіті».

Український півзахисник Олександр Зінченко просидів увесь матч в запасі.

«Манчестер Сіті» й надалі впевнено лідирує в АПЛ, набравши 84 очки. На другому місці «Манчестер Юнайтед» - 68 очок. Сьогодні «МЮ» переміг «Суонсі» 2:0 (Лукаку, Санчес). На третьому місці «Ліверпуль» - 66 очок. «Червоні» обіграли сьогодні «Крістал Пелас» 2:1.