П’ятеро українців вийшли до півфіналу чемпіонату Європи з боксу до 22 років

Заключні чвертьфінальні поєдинки чоловічого боксерського турніру та півфінальні бої жіночих змагань в рамках чемпіонату Європи до 22 років пройшли 29 березня у Румунії.

За підсумками четвертого змагального дня ЧЄ з боксу в Румунії перемоги в двобоях серед представників українських команд здобули 4 спортсмени. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Переможцями четвертого змагального дня ЧЄ з боксу в Румунії серед українців стали:
48 кг. Юлія Дем’яненко (Україна) - Демі-Жаде Резтан (Англія) (3:2);
75 кг. Сергій Токарчук (Україна) - Шаміль Кратаєв (Росія) (5:0);
81 кг. Степан Грекул (Україна) - Рік де Нуйджер (Румунія) (5:0);
91 кг. Сергій Горсков (Україна) - Іван Мечков (Болгарія) (3:2).

Нажаль, єдиної поразки серед чоловіків у чвертьфіналах зазнав лідер української збірної з боксу Заравор Петросян.

У півфінальних поєдинках жіночого боксерського турніру поразок зазнали Наталія Мелешко та Діана Старкова. Проте, незважаючи на невдачу жінки гарантували собі бронзові нагороди континентальної першості. Також, завдяки здобутій перемозі, Юлія Дем’яненко пройшла до фіналу чемпіонату Європи.

За результатами перших чвертьфінальних поєдинків до 1/2 фінальної стадії чоловічого боксерського турніру також пройшли Євген Овсянніков (вагова категорія 49 кг) та Максим Пилипець (вагова категорія 69 кг).

Таким чином, у півфіналах чемпіонату Європи збірна України з боксу буде представлена в п’яти вагових категоріях. Півфінальні поєдинки відбудуться 31 березня.