Футбол: Циганков визнаний кращим гравцем 24 туру УПЛ

Експертна рада української Прем’єр-ліги визначила найяскравішого футболіста з усіх, хто взяв участь у матчах 24 туру.

За підсумком голосування перемогу здобув півзахисник київського футбольного клубу "Динамо" Віктор Циганков. Про це повідомляє прес-служба УПЛ.

На один голос від переможця відстав півзахисник кам’янської "Сталі" Орест Кузик.

До складу експертної ради УПЛ увійшли Сергій Нагорняк, Ігор Шуховцев, Ігор Циганик, Йожеф Сабо, Геннадій Орбу, Олександр Сопко, Анатолій Чанцев, Олег Венглинський, Степан Юрчишин.

Нагадаємо, футболісти київського "Динамо" з рахунком 4:0 виграли у неділю, 18 березня, у "Ворскли" заключний матч 24-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги. Перші два м'ячі на столичному НСК "Олімпійський" господарі оформили після подачі кутових. На 4-й хвилині м'яч у ворота відправив форвард Артем Бесєдін, на 59-й - захисник Микита Бурда. На 63-й хвилині Віктор Циганков реалізував пенальті, а на 89-й Дмитро Хльобас завершив швидку комбінацію.