"Динамо" розгромило "Ворсклу" у національному футбольному чемпіонаті

Футболісти київського "Динамо" з рахунком 4:0 виграли у неділю у "Ворскли" заключний матч 24-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Перші два м'ячі на столичному НСК "Олімпійський" господарі оформили після подачі кутових. На 4-й хвилині м'яч у ворота відправив форвард Артем Бесідін, а на 59-й - захисник Микита Бурда. Крім того, на 63-й хвилині Віктор Циганков реалізував пенальті, а на 89-й Дмитро Хльобас завершив швидку комбінацію, повідомляє Укрінформ.

Лідер чемпіонату донецький "Шахтар" також на класі (3:0) переміг "Маріуполь". На стадіоні "Металіст" у Харкові відзначилися бразильці Ісмаїлі (26-та хвилина), Марлос (45) та Фред (67).

Луганська "Зоря" здолала рівненський "Верес" - 1:0. Пенальті на "Арені Львів" на 51-й хвилині забив Юрі.

"Олександрія" на домашній арені "Ніка" зіграла внічию зі львівськими "Карпатами" - 1:1. Голи: Віталій Пономар (70) - Мар'ян Швед (77).

Розпочався тур учора. Кропивницька "Зірка" обіграла у Києві донецький "Олімпік" - 1:0.  На 60-й хвилині м'яч у власні ворота відправив захисник "олімпійців" Зураб Очігава.

Кам'янська "Сталь" з таким же рахунком перемогла в Одесі "Чорноморець". Гол на рахунку Ореста Кузика (18).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 57 очок, "Динамо" - 51, "Зоря" - 37, "Ворскла" - 37, "Маріуполь" - 33, "Верес" - 32;

друга шістка - "Олімпік" - 31, "Олександрія" - 25, "Зірка" - 22, "Сталь" - 21,  "Чорноморець" - 19, "Карпати" - 20.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.

На фото: Дмитро Хльобас.