У чоловічій естафеті Кубка світу з біатлону першими були норвежці, українці - 12-ті

Недільною чоловічою естафетою 4х7,5 км завершився у норверзькому Гольменколлені 8-й етап Кубка світу з біатлону.

Перемогли господарі змагань норвежці. Ларс Гельге Біркеланд, Генрік Л'Абе-Лунд, Тарьєй Бьо та Йоганнес Тінгнес Бьо подолали дистанцію за 1 годину 13 хвилин 13,7 секунди і використали 3 додаткові патрони на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Другими на фініші були австрійці (50,39 секунди відставання, 5 додаткових патронів), третіми - росіяни (56,9, 4).

Українці Артем Прима, Руслан Ткаленко, Дмитро Підручний та Володимир Семаков прийшли 12-ми (3.06,3, 4).

Усього в гонці взяли участь 25 команд.

Додамо, що на етапах Кубка світу сезону-2017/2018 українські біатлоністи здобули 7 медалей (2 срібні і 5 бронзових).