Футбол:

Футбол: "Зоря" у Львові обіграла "Верес" у чемпіонаті УПЛ

Футболісти луганської "Зорі" перемогли у неділю рівненський "Верес" (1:0) у матчі 24-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'яч на "Арені Львів" з пенальті на 51-й хвилині забив бразильський форвард "Зорі" Юрі, повідомляє Укрінформ.

"Олександрія" на домашньому стадіоні "Ніка" зіграла внічию зі львівськими "Карпатами" - 1:1. Голи: Віталій Пономар (70) - Мар'ян Швед (77).

У неділю також пройдуть два завершальні поєдинки туру. Донецький "Шахтар" зіграє з  "Маріуполем" (початок о 17.00, транслює телеканал "Футбол 1"), а київське "Динамо" - з полтавською "Ворсклою" (19.30, "2+2").

Розпочався тур учора. Кропивницька "Зірка" обіграла у Києві донецький "Олімпік" - 1:0.  На 60-й хвилині м'яч у власні ворота відправив захисник "олімпійців" Зураб Очігава.

Кам'янська "Сталь" з таким же рахунком перемогла в Одесі "Чорноморець". Гол на рахунку Ореста Кузика (18).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 54 очки (після 23-х ігор), "Динамо" - 48 (23), "Зоря" - 37 (24), "Ворскла" - 37 (23), "Маріуполь" - 33 (23), "Верес" - 32 (24);

друга шістка - "Олімпік" - 31 (24), "Олександрія" - 25 (24), "Зірка" - 22 (24), "Сталь" - 21 (24),  "Чорноморець" - 19 (24), "Карпати" - 20 (24).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.

На фото: форвард "Зорі" Юрі.