Біатлон: чоловічий персьют Кубка світу виграв Фуркад, Підручний - 26-й, Прима - 38-й

2626
Упевненою перемогою п'ятиразового олімпійського чемиона  француза Мартена Фуркада завершилася сьогодні гонка переслідування на 12,5 км 8-го етапу Кубка світу у Гольменколлені (Норвегія).

Фуркад показав час 31 хвилина 31,6 секунди і припустився 2-х промахів на вогневих рубежах,  повідомляє Укрінформ.

Другим на фініші був  Лукас Гофер з Італії (18,1 секунди відставання, 1 промах), третім - норвежець Йоганнес Бьо (32,5, 4).

Українці Артем Прима та  Дмитро Підручний показали відповідно 26-й та 38-й результати.

Усього у гонці взяли участь 59 біатлоністів.

Завершать змагання у Гольменколлені 18 березня жіноча гонка переслідування на 10 км та чоловіча естафета 4х7,5 км.