Мессі визнаний кращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів УЄФА

Форвард каталонського футбольного клубу "Барселона" Ліонель Мессі визнаний кращим гравцем тижня за версією УЄФА.

Ліонель Мессі отримав 79% голосів уболівальників, яки голосували на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Футболіст відзначився у матчі проти лондонського "Челсі" 2 голами і результативною передачею.

На другій позиції опинився форвард іспанської "Севільї" (11%) Віссам Бен-Єддер, на третій - Томас Мюллер з німецької "Баварії" (6%).

Нагадаємо, у повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА "Барселона" на домашній арені "Камп Ноу" розгромила "Челсі"з рахунком 3:0 і за сумою двох матчів вийшла до чвертьфіналу турніру. М'ячі у цьому поєдинку забили Ліонель Мессі (на 3 і 63 хвилині) та Усман Дембеле (20).