Біатлон: спринт у Гольменколлені виграв норвежець л'Абе-Лунд, Підручний - 21-й

Тріумфом 31-річного норвезького біатлоніста Генріка л'Абе-Лунда завершилася у четвер 10-кілометрова чоловіча спринтерська гонка з двома вогневими рубежами на передостанньому, восьмому етапі Кубка світу у Гольменколлені (Норвегія).

Л'Абе-Лунд випередив лідерів загального заліку Кубка світу - свого співвітчизника Йоганнеса Тінгнеса Бьо на 6,1 секунди, якому дісталося "срібло", і володаря "бронзи" француза Мартена Фуркада на 6,9 секунди, повідомляє Укрінформ.

Кращим з українських біатлоністів став Дмитро Підручний (1 промах), який посів 21 місце. Артем Прима (1) фінішував 33-м, Володимир Семаков (3) - 72-м, Руслан Ткаленко (2) - 77-м, Артем Тищенко (2) - 95-м.

Загалом на старт вийшло 103 учасники.

17 березня на норвезькому етапі Кубка світу відбудуться жіноча естафета 4х6 км та чоловіча гонка переслідування на 12,5 км. Завершать змагання у Гольменколлені 18 березня жіноча гонка переслідування на 10 км та чоловіча естафета 4х7,5 км.€