Біатлон: Франція виграла одиночну змішану естафету Кубка світу, українці - четверті

Перемогою французької команди завершилася у суботу одиночна змішана естафета (6+7,5 км) сьомого етапу Кубка світу у фінському місті Контіолахті.

Анаїс Шевальє та Антонін Гюгонна подолали дистанцію за 33 хвилини 29,1 секонди і використали 6 додаткових патронів, повідомляє Укрінформ.

Другими були австрійці (2,4 секунди відставання, 7 додаткових патронів), третіми - норвенжці (+4,4 секунди, 11 додаткових патронів і 1 штрафне коло).

До квіткової церемонії потрапила й збірна Україні у складі Ірини Варвинець та Артема Тищенка, яка фінішувала четвертою (10,8 секунди відставання, 5 додаткових патронів).

Загалом в одиночній змішаній естафеті виступили 27 команд.

Сьогодні у Контіолахті також пройде класична змішана естафета (2х6+2х7,5 км).

У неділю відбудуться заключні гонки 7-го етапу Кубка світу - два мас-старти. Чоловіки змагатимуться на дистанції 15 км, а жінки - на 12,5.